Local 1014 Representatives & Bargaining Units

CITY OF CAMDEN NON-SUPERVISORY UNIT - Trustees Barbara Johnson, Sachina Evans; Shop Stewards Miguel Roman (Fleet Management) and Tonya Quarles (Police Communications)

CITY OF CAMDEN SUPERVISORY UNIT - President Candice Jefferson; Trustee Gary Still; Shop Steward Mitch Richardson

CITY OF CAMDEN CROSSING GUARD UNIT - Shop Stewards Kevin Eubanks, Eugene Andrews and Lettie Draine

CITY OF CAMDEN PARKING AUTHORITY NON-SUPERVISORY UNIT - Shop Stewards Shakera Damon and Mervyn Edwards

CITY OF CAMDEN PARKING AUTHORITY SUPERVISORY UNIT - Shop Steward Mike Taylor

CAMDEN COUNTY LIBRARY SUPPORT STAFF UNIT - Trustees Miranda Maher, (Vacant); Shop Stewards Zena Ghanney(South County Branch), Arleen Waldron (Gloucester Township Branch), Gayenell Burch (Ferry Avenue Branch), Maryann Antonelli (Bellmawr Branch), Samantha Tunsil (Rutgers Branch) and Solomon Thomas (Vogelson Branch)

CAMDEN COUNTY "LARGE" UNIT - Trustees Ken Rice, Mike Grasso, Bryan Burns, Sue Warner, Matthew Frankowsi; Shop Stewards Chris Mote (Communications), James Rauchut (Communications), Antonio Guevara (Communications), Eunice Robinson (Youth Center), Nicole Melvins (Youth Center), John Semple (Youth Center), Kathy Sitzlow (Health and Human Services Department), Karim Rasheed (Children Services Department) and Danniel Rodgers (Resource Center)

CAMDEN COUNTY BLUE COLLAR UNIT - Trustee Steve Miller; Shop Steward Jose Reyes (Public Works)

CAMDEN COUNTY CRAFTS UNIT - Shop Steward Rolando Otero

CAMDEN COUNTY SUPERVISORY UNIT - President (Vacant)

CAMDEN COUNTY MOSQUITO COMMISSION UNIT - Shop Steward Mike Procajlo

CAMDEN COUNTY PROSECUTOR'S OFFICE UNIT - Trustee Katy Petsas; Shop Steward Donna Trongone

GLOUCESTER TOWNSHIP ADMINISTRATIVE STAFF UNIT - Trustees Donna Barrett, (Vacant)

GLOUCESTER TOWNSHIP PUBLIC WORKS UNIT - Trustees Domenic Martino, Mike Taconelli; Shop Steward Joe Norman

GLOUCESTER TOWNSHIP SUPERVISORY UNIT - Shop Steward Mike Jones

PINE HILL BOROUGH UNIT - Shop Steward Les Gallagher

WINSLOW TOWNSHIP UNIT - Trustees Davis Astacio, Mark Schiendelman; Shop Stewards Woody Cuffee (Municipal Building), John Smith (Water and Sewer Department)

LOCAL 1014 REPRESENTATIVE DIRECTORY (AS OF 1/1/17)