Local 1014 Representatives & Bargaining Units

CITY OF CAMDEN NON-SUPERVISORY UNIT - Trustees Barbara Johnson, Ross Laboy, Sachina Evans; Shop Tonya Quarles (Police Communications)

CITY OF CAMDEN SUPERVISORY UNIT - President Candice Jefferson; Trustee Gary Still; Shop Steward Mitch Richardson

CITY OF CAMDEN CROSSING GUARD UNIT - Shop Stewards Kevin Eubanks, Eugene Andrews and Lettie Draine

CITY OF CAMDEN PARKING AUTHORITY NON-SUPERVISORY UNIT - Shop Steward (Vacant)

CITY OF CAMDEN PARKING AUTHORITY SUPERVISORY UNIT - Shop Steward Mike Taylor

CAMDEN COUNTY LIBRARY SUPPORT STAFF UNIT - Trustees Amber Pallante, Miranda Maher; Shop Stewards Jarrett Dykes (South County Branch), Arleen Waldron (Gloucester Township Branch), Gaynell Burch (Ferry Avenue Branch), Maryann Antonelli (Bellmawr Branch), Samantha Tunsil (Rutgers Branch), Solomon Thomas (Voorhees Branch)

CAMDEN COUNTY "LARGE" UNIT - Trustees Ken Rice, Mike Grasso, Bryan Burns, Sue Warner; Shop Stewards Mike Mullin (Communications), Katelynn Cairns (Communications), Antonio Guevara (Communications), Eunice Robinson (Youth Center), Nicole Melvins (Youth Center), John Semple (Youth Center), Kathy Sitzlow (Health and Human Services Department), Karim Rasheed (Children Services Department), Pedro Galarza (Police Department)

CAMDEN COUNTY BLUE COLLAR UNIT - Trustee Steve Miller; Shop Stewards Jose Reyes (Public Works), John Brennan (Parks)

CAMDEN COUNTY CRAFTS UNIT - Shop Steward Rolando Otero

CAMDEN COUNTY SUPERVISORY UNIT - President Nidia Sinclair

CAMDEN COUNTY MOSTQUITO COMMISSION UNIT - Shop Steward Mike Procajlo

CAMDEN COUNTY PROSECUTOR'S OFFICE UNIT - Trustee Vacant; Shop Stewards Donna Trongone and Katy Read

GLOUCESTER TOWNSHIP ADMINISTRATIVE STAFF UNIT - Trustees Donna Barrett, Patricia Roa;

GLOUCESTER TOWNSHIP PUBLICE WORKS UNIT - Trustees Domenic Martino, Mike Taconelli; Shop Steward Joe Norman

GLOUCESTER TOWNSHIP SUPERVISORY UNIT - Shop Steward Mike Jones

PINE HILL BOROUGH UNIT - Shop Steward Les Gallagher

WINSLOW TOWNSHIP UNIT - Trustees Sandi Norcross, Mark Schiendelman; Shop Stewards Woody Cuffee (Municipal Building), John Smith (Water and Sewer Department), Cedric Smith (Public Works Department)

LOCAL 1014 REPRESENTATIVE DIRECTORY (AS OF 1/1/17)